Naše služby

Co nabízíme

  • Poradenská služba v oblasti pěstování rostlin, určování chorob...
  • Ovocné stromky, okrasné dřeviny, růže...
  • Zahrádkářské potřeby (nářadí, keramika, pesticidy, herbicidy...)
  • Semena, sadba
  • Zásilková služba
  • Květiny: letničky, trvalky, skalničky, pokojové květiny, řezané květiny (prodej a doručování řezaných i pokojových květin po celé ČR a EU, osazování interiérů), sukulenty, kaktusy atd.
  • Projektování, výsadby a údržby zahrad a jiných ploch

Pro zahrádkáře

V naší prodejně nabízíme široký sortiment zboží pro zahrádkáře - různé druhy zeminy, hnojiva, chemické i ekologické prostředky, rostliny, dřeviny, ovocné stromky, přísady, cibuloviny, sadbu, semena tradičních i netradičních rostlin, květináče, keramiku, truhlíky (na přání osázené), nářadí, fólie, plašiče hlodavců...

Poradenská služba

Máte problémy s pěstováním rostlin, objevila se na vaší zahradě neznámá choroba, nebo potřebujete jinak poradit?Poradenská služba v oboru zahradnictví je zaměřena především na technologie pěstování rostlin a na ochranu a výživu rostlin. Spolupracujeme se špičkovými odborníky z oboru. Provádíme diagnostiku chorob rostlin, které k nám přinesete. V případě potřeby navštívíme přímo Vaši zahrádku/pozemek. Každému zákazníkovi poradíme při nákupu rostlin, stromů a všech zahrádkářských potřeb tak, aby maximálně vyhovovaly jeho přání i podmínkám daným interiérem nebo jeho pozemkem.   !TIP pro Vás: pokud hledáte informace o pěstování rostlin a péči o Vaši zahrádku, navštivte stránky Českého zahrádkářského svazu, v sekci poradny najdete například kalendárium - rady zahrádkářům pro jednotlivé měsíce, aktuální rady a mnoho zajímavých informací.

Zásilková služba

Naše zásilková služba se stará o několik tisíc spokojených zákazníků. Nejvíce jsou rozesílány ovocné a okrasné stromky, pesticidy a semena.

Květiny

Naši zaměstnanci jsou vyškoleni v oboru vázání a aranžování květin. Připravíme Vám kytice pro každou příležitost i speciální dárkové vazby dle Vašeho přání. Nedílnou součástí prodeje jsou i pokojové květiny. Pro více informací o nabídce služeb v oblasti květin  prosím navštivte nové stránky našeho květinářství TESS.